/>

Objednávka transformačního balíčku pro sebepřijetí

Gratuluji, že Vám na sobě záleží. To je první důležitý krok!

 

Objednejte si teď svoje klíče k hlubokému sebepřijetí
a dopřejte si život s dobrým pocitem! 💎

Transformační balíček pro sebepřijetí (ebook Hezčí život díky sebepřijetí, transformační meditace Přijímám sebe a své tělo, SOS karty pro radost)

REKAPITULACE:
Po vyplnění objednávky a zaplacení částky získáváte transformační balíček pro sebepřijetí, který vás bude učit cítit se úžasně a povede vás do hezčího života!

Konkrétně dostanete:

 • Cervene srdce pripomina: mejte radi sami sebe
  Elektronickou knihu Hezčí život díky sebepřijetí
  neboli velkého průvdce na cestě k sebepřijetí, který navíc obsahuje 13 transformačních cvičení (PDF ke čtení a tisku, s odkazy).
 • Cervene srdce pripomina: mejte radi sami sebe
  Transformační meditaci Přijímám sebe a své tělo,
  která vám pomůžete otevřít srdce a skamarádit se se svým tělem (audio v MP3). Vyzkoušejte ji. 🙂
 • Cervene srdce pripomina: mejte radi sami sebe
  Bonus: SOS karty pro radost,
  náramnou pomůcku pro zlepšení nálady, která promění destruktivní energii v produktivní (PDF).

Dani Frejková

autorka
Ať si je uvědomujete, nebo ne, tělo na vaše pokyny stále reaguje. Když si více porozumíte, snáze získáte to, co jste si vysnili.

Cena transformačního balíčku (3 produkty):

místo 1111 Kč  jen 588

Dnes tedy ušetříte pěknou hromádku penízků.

Třeba na nákup luxusní noční košilky. Hýčkejte se a vychutnejte si nově nabyté sebevědomí...

E-book je velmi jemně napsaný, jde do hloubky, až k srdci. Díky cvičením na sebe začnete koukat úplně jinak. Budete si divit, co ve vás je úžasného! Já jsem si při čtení uvědomila, jak se ve mně probouzí laskavost. Také jsem si uvědomila, že na sebe kladu obrovské a nesmyslené nároky a pomohl mi je odhodit. Takže doporučuji každé ženě, která o sobě pochybuje nebo se za něco nemá ráda. Sebepřijetí je velké téma, stojí to za to, vydat se na tu cestu, protože pak je svět nějak krásnější! A za to moc děkuju.
Naďa Suchánkováterapeutka, nadasuchankova.cz
Dani, děkuji za krásnou meditaci a e-book, který k ní patří. Když jsem zabrousila na Tvé stránky, věděla jsem, že tady něco "potřebuji". Prohlížela jsem je a narazila na objednávku meditace. Musím se přiznat, že jsem si zatím nic "virtuálního" neobjednala, ale pár dní předtím jsem si řešila nějaké věci v sobě a Tvoje meditace zapadla jako další dílek puzzle do mé skládačky. Tuto meditaci by měl mít každý povinně ve své audio knihovně. Je pohlazením pro duši. Tvůj hlas a hudba, která ho podbarvuje - hotový balzám. Věřím, že tato meditace a e-book pomohou mnoha hledajícím lidem uvěřit sami v sebe, přijmout se a mít se rádi takoví, jací jsou. Přeji hodně spokojených posluchačů a čtenářů. 🙂
Michaela Holinskáautorka stránek o květových esencích michaelaholinska.cz

ANO:

 • Objevte v sobě diamant.
  Objednávám si transformační meditaci PŘIJÍMÁM SEBE A SVÉ TĚLO a e-book HEZČÍ ŽIVOT DÍKY SEBEPŘIJETÍ za uvedenou cenu.
 • Objevte v sobě diamant.
  Vím, že navíc dostanu ještě SOS karty pro radost jako bonus zdarma.
 • Objevte v sobě diamant.
  Dopřeji sobě a svému tělu spoustu lásky a dobrého pocitu.

Upozornění pro Slovensko a jiné země EU: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si produkt na fyzickou osobu nepodnikatele. (Pokud nejste ani z ČR, ani ze SR a ani z Velké Británie, kontaktujte mě e-mailem.)

Pozor: Platby v EUR zadávejte ve své bance jako SEPA platbu (resp. např. běžnou slovenskou platbu, nikoli mezinárodní), abyste se vyhnuli zbytečným bankovním poplatkům.

Po odeslání objednávky vyčkejte na přesměrování, zároveň vám na e-mail přijdou informace k platbě.

Přeji vám hezčí život. Dani

 

14 dní garance
Milá Dani, moc děkuji za úžasnou meditaci, kterou jsem mohla vyzkoušet, pohladila mne po duši, vlastně už Váš něžný láskyplný hlas, jako by zvonily bílé konvalinky /v mojí vizi/. Jsem už starší dáma a bolela mě bedra, chtěla jsem si k meditaci lehnout, abych si ulevila, ale říkám si: "Budu sedět, ať se soustředím a mohu lépe zhodnotit". Musím se přiznat, že mě meditace vynesla do výšin, že mě záda bolet přestala. Při práci se srdcem jsem se rozplakala a uvědomila jsem si, jak málo se mám ještě ráda. Jsem moc šťastná, že díky Vaší meditaci na tom mohu pracovat, začínám být šťastnější, děkuji - Vaše Jindřiška:)

Potřebujete pomoc?

Napište mi na dani@nachazeni.cz

Ráda Vám pomůžu.