/>

Objednávka transformačního balíčku pro sebepřijetí

VIP

Gratuluji, že Vám na sobě záleží. To je první důležitý krok!
Objednejte si teď svoje klíče k hlubokému sebepřijetí
za méně než 50 % ceny v neopakovatelné akci

Transformační balíček pro sebepřijetí (ebook Hezčí život díky sebepřijetí, transformační meditace Přijímám sebe a své tělo, SOS karty pro radost)
E-book je velmi jemně napsaný, jde do hloubky, až k srdci. Díky cvičením na sebe začnete koukat úplně jinak. Budete si divit, co ve vás je úžasného! Já jsem si při čtení uvědomila, jak se ve mně probouzí laskavost. Také jsem si uvědomila, že na sebe kladu obrovské a nesmyslené nároky a pomohl mi je odhodit. Takže doporučuji každé ženě, která o sobě pochybuje nebo se za něco nemá ráda. Sebepřijetí je velké téma, stojí to za to, vydat se na tu cestu, protože pak je svět nějak krásnější! A za to moc děkuju.
Naďa Suchánkováterapeutka, www.nadasuchankova.cz
Dani, děkuji za krásnou meditaci a e-book, který k ní patří. Když jsem zabrousila na Tvé stránky, věděla jsem, že tady něco "potřebuji". Prohlížela jsem je a narazila na objednávku meditace. Musím se přiznat, že jsem si zatím nic "virtuálního" neobjednala, ale pár dní předtím jsem si řešila nějaké věci v sobě a Tvoje meditace zapadla jako další dílek puzzle do mé skládačky. Tuto meditaci by měl mít každý povinně ve své audio knihovně. Je pohlazením pro duši. Tvůj hlas a hudba, která ho podbarvuje - hotový balzám. Věřím, že tato meditace a e-book pomohou mnoha hledajícím lidem uvěřit sami v sebe, přijmout se a mít se rádi takoví, jací jsou. Přeji hodně spokojených posluchačů a čtenářů. 🙂
Michaela Holinskáautorka stránek o květových esencích www.michaelaholinska.cz

REKAPITULACE:
Po vyplnění objednávky a zaplacení částky získáváte transformační balíček pro sebepřijetí, který vás bude učit cítit se skvěle a v pořádku!

Dostanete: transformační meditaci, která vám pomůžete otevřít srdce a rozpustit odmítání vlastního těla,

dále velkého průvodce: Hezčí život díky sebepřijetí,

a  jako dárek navíc ještě akční SOS karty pro radost!

ANO:

  • Objednávám si transformační meditaci PŘIJÍMÁM SEBE A SVÉ TĚLO a e-book HEZČÍ ŽIVOT DÍKY SEBEPŘIJETÍ v akci za pouhých 290 Kč.
  • Vím, že navíc dostanu ještě SOS karty pro radost jako dárek.
  • Chci hluboký transformační zážitek.
  • Dopřeji sobě a svému tělu spoustu lásky a dobrého pocitu.

Upozornění pro Slovensko a jiné země EU: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si produkt na fyzickou osobu nepodnikatele. (Pokud nejste ani z ČR, ani ze SR a ani z Velké Británie, kontaktujte mě e-mailem.)

Pozor: Platby v EUR zadávejte ve své bance jako SEPA platbu (resp. např. běžnou slovenskou platbu, nikoli mezinárodní), abyste se vyhnuli zbytečným bankovním poplatkům.

Pokud vyberete Slovensko, zpřístupní se vám cena v EUR.

Po odeslání objednávky budete přesměrováni na moje poděkování

a také vám na e-mail přijdou informace k platbě.

Přeji vám ten nejhezčí život. Dani

 

14 dní garance
Milá Dani, moc děkuji za úžasnou meditaci, kterou jsem mohla vyzkoušet, pohladila mne po duši, vlastně už Váš něžný láskyplný hlas, jako by zvonily bílé konvalinky /v mojí vizi/. Jsem už starší dáma a bolela mě bedra, chtěla jsem si k meditaci lehnout, abych si ulevila, ale říkám si: "Budu sedět, ať se soustředím a mohu lépe zhodnotit". Musím se přiznat, že mě meditace vynesla do výšin, že mě záda bolet přestala. Při práci se srdcem jsem se rozplakala a uvědomila jsem si, jak málo se mám ještě ráda. Jsem moc šťastná, že díky Vaší meditaci na tom mohu pracovat, začínám být šťastnější, děkuji - Vaše Jindřiška:)

Potřebujete pomoc?

Napište mi na dani@nachazeni.cz

Ráda Vám pomůžu.