/>

Objednávka transformačního balíčku pro sebepřijetí

Gratuluji, že Vám na sobě záleží. To je první krok!
Objednejte si teď svoje klíče k hlubokému sebepřijetí

Transformační meditace Přijímám sebe a své tělo

+

kniha Hezčí život díky sebepřijetí - Průvodce na cestě k sebepřijetí + 13 transformačních cvičení

+

Tato stránka už neplatí, chtěli jste jít na objednávku transformačního balíčku pro sebepřijetí >>

Dani, děkuji za krásnou meditaci a e-book, který k ní patří. Když jsem zabrousila na Tvé stránky, věděla jsem, že tady něco "potřebuji". Prohlížela jsem je a narazila na objednávku meditace. Musím se přiznat, že jsem si zatím nic "virtuálního" neobjednala, ale pár dní předtím jsem si řešila nějaké věci v sobě a Tvoje meditace zapadla jako další dílek puzzle do mé skládačky. Tuto meditaci by měl mít každý povinně ve své audio knihovně. Je pohlazením pro duši. Tvůj hlas a hudba, která ho podbarvuje - hotový balzám. Věřím, že tato meditace a e-book pomohou mnoha hledajícím lidem uvěřit sami v sebe, přijmout se a mít se rádi takoví, jací jsou. Přeji hodně spokojených posluchačů a čtenářů. 🙂
Michaela Holinskáautorka stránek o květových esencích www.michaelaholinska.cz

REKAPITULACE:
Po vyplnění objednávky a zaplacení částky získáváte transformační meditaci, díky které se konečně přijmete.

Dále získáváte průvodce na cestě k sebepřijetí: Hezčí život díky sebepřijetí.

A  jako dárek navíc ještě akční SOS karty!

ANO:

  • Objednávám si transformační meditaci PŘIJÍMÁM SEBE A SVÉ TĚLO a e-book HEZČÍ ŽIVOT DÍKY SEBEPŘIJETÍ jen za 590 Kč.
  • Vím, že dostanu také SOS karty pro radost jako dárek.
  • Dopřeji sobě a svému tělu spoustu lásky.
  • Chci hluboký transformační zážitek.

Upozornění pro Slovensko a jiné země EU: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si meditaci na fyzickou osobu nepodnikatele. (Pokud nejste ani z ČR, ani ze SR a ani z Velké Británie, kontaktujte mě e-mailem.)

Pozor: Platby v EUR zadávejte ve své bance jako SEPA platbu (resp. např. běžnou slovenskou platbu, nikoli mezinárodní), abyste se vyhnuli zbytečným bankovním poplatkům.

14 dní garance

Jsem přesvědčená o kvalitě meditace a e-booku. Pokud přesto zjistíte, že jste čekali něco jiného, stačí si do 14 dnů říct o vrácení peněz.

Milá Dani, moc děkuji za úžasnou meditaci, kterou jsem mohla vyzkoušet, pohladila mne po duši, vlastně už Váš něžný láskyplný hlas, jako by zvonily bílé konvalinky /v mojí vizi/. Jsem už starší dáma a bolela mě bedra, chtěla jsem si k meditaci lehnout, abych si ulevila, ale říkám si: "Budu sedět, ať se soustředím a mohu lépe zhodnotit". Musím se přiznat, že mě meditace vynesla do výšin, že mě záda bolet přestala. Při práci se srdcem jsem se rozplakala a uvědomila jsem si, jak málo se mám ještě ráda. Jsem moc šťastná, že díky Vaší meditaci na tom mohu pracovat, začínám být šťastnější, děkuji - Vaše Jindřiška:)

Potřebujete pomoc?

Napište mi na dani@nachazeni.cz.

Ráda Vám pomůžu.