Co kdybys ve své hlavě už neslyšela pochybnosti o sobě?

 

Co kdybys do svého podvědomí snadno zasadila to, co chceš?

 

Co kdyby sis začala opravdu vnitřně věřit?

 

 Všeformace exkluzivně. Buď první, kdo se dozví víc >>

Na rituálu hojnosti s andským šamanem + co Don Sergio chtěl po Karlu Janečkovi

Poznámka autorky: Tento článek má reportážní charakter a tudíž nevyjadřuje moji podporu zmíněným osobám.

Už jste asi četli dřívější Poselství šamana Dona Sergia pro Českou republiku. O té doby Don Sergio, andský šaman stupně neomylný (mocný) léčitel, znovu navštívil Evropu a naše končiny a dal lidem možnost zúčastnit se meditací, které mají přinést do života hojnost.

Šlo o meditační rituál pro dosažení finanční hojnosti a ukotvení se ve stavu ekonomické prosperity a blahobytu.

(V tomto článku vám zprostředkuji svoje zápisky z toho, co bylo na akci řečeno. A můžete se podívat na video záznamy z přípravy pro rituál hojnosti.)

Don Sergio se připravuje na meditaci hojnosti

Zleva: šaman Renzo Wayra, šaman Don Sergio

Důvodem pro tyto meditace hojnosti je ekonomická ekvilibrace (tento pojem si můžete představit jako vytváření rovnováhy).

Někteří lidé na planetě totiž pro sebe stáhli moc penězje na čase, aby se tyto peníze přerozdělily, tedy aby se dostaly k těm, kteří na sobě duchovně pracují a mají čisté úmysly. K těm, kteří rozvíjejí sebe, svoje energetická centra, svoje vědomí.

Čím lépe se dobří lidé budou mít, tím více budou moci pomáhat ostatním a také planetě Zemi. A proto nám Don Sergio přeje finanční hojnost. Zmiňoval také potřebnost principu reciprocity.

Období velkých změn

Jsme v období velkých změn, tedy Pachacuti [pačakuty], což by mělo přinést začátek nového světa. Dochází ke změnám ve vědomí lidí, jak individuálním, tak kolektivním. Don Sergio mluvil o nové energii, změnách a takové transformaci životů  a politiky, která povede k míru.

Abychom míru dosáhli, je potřeba zbavit se toho, co nás rozděluje, včetně náboženství.

Podobně jako má planeta Země např. obratník Raka a obratník Kozoroha, tak i my máme energetické kanály a jsme jimi propojeni se Zemí. (Všichni jsme propojeni se vším.) V našich buňkách jsou informace, které nás spojují také s civilizacemi miliony let dozadu.

Můžeme vše s láskou aktivizovat. Lidstvo se musí naučit lásce, jakoby na celé planětě byla jedna rodina, jeden lid.

Lid Dona Sergia každý rok dělá rituály na transformaci a žijí v hojnosti. Mají brambory, quinou, macu a další, nic jim nechybí.

(To je pro nás myslím určitý prostor k zamyšlení a k uvědomění si, že rozhodně máme být životu za co vděční.)

Do polí vkládají informace, které aktivizují energetická centra i hlavní páteřní kanál.

(Mimochodem takto pracovali i naši předkové, Slované. Také si vážili půdy a Matky Země a propojení s přírodou zaručovalo hojnost úrody. Viz také Poselství šamana Dona Sergia pro Českou republiku.)

Nové vztahy s planetou

Stačí dát Zemi kapku lásky a zahrne nás vším, abychom žili v hojnosti.

Je tu doba nových vztahů s planetou, doba transformací. Semínka nového vědomí jsou zaseta do půdy planety a budou se rozvíjet. Kosmické květiny, naše energetická centra, srdcebudou rozkvétat.

Žijeme dobu nových vztahů ke Slunci. (Slunce a sluneční svit je zásadní pro život na Zemi a je chybou se mu vyhýbat.) Vše ve sluneční soustavě se proměňuje.

Je tu doba, kdy posvátné světlo proniká příkrovem tmy a naplňuje lidstvo.

Každý z nás je mystická bytost, čistá duše. Můžeme vnímat univerzální lásku. Jsme jako semínka, které budou rozkvétat. (Zakořeňme svoje kořeny hluboko do Matky Země, ať se naše bytost rozvine do krásy a vyroste až do nebe.)

Nejdůležitější v lidském životě je harmonie

Don Sergio také zmínil, že nejdůležitější v lidském životě je harmonie. (Velká pravda.)

Je také užitečné věnovat se alternativní medicíně a pravidelně se zbavovat toxinů, které do sebe stále dostáváme, hlavně stravou. (Např. rýže a arsen.) Jsme součástí světové vývojové spirály a máme tedy odpovědnost i za další generace.

Rituál hojnosti Dona Sergia

Podle šamanů je pro život klíčový stav energetických center (čaker). U této meditace (rituálu hojnosti) se Don Sergio snažil aktivizovat u meditujících všechny jejich čakry. Samozřejmě v rámci hojnosti se většinou nejvíce zaměřuje na střed břicha, příp. na čakru v solaru.

Je důležité, abychom měli aktivní srdeční čakru. (Více o tom v e-booku zdarma.)

Některé předměty pro rituál hojnosti Dona Sergia

Don Sergio používá přenos energie pomocí zvuků, od různých hudebních nástrojů po zpěv. (Opět vidíme spojitost moudrosti Indiánů a našich předků, ne nadarmo se např. říkávalo „co Čech, to muzikant“. Zpěv přináší radost a tudíž uzdravení, doporučuje ho např. i léčitelka Eva Moučková.)

Co ještě měl Don Sergio připraveno pro rituál hojnosti se můžete podívat ve videu níže. Zmínila bych:

Kameny na aktivaci čaker. (Krystaly a drahé kameny léčí a mohou nám všemožně pomoci, to už jistě víte, případně to zmiňuji v e-booku zdarma.)

Květiny, ať stejně rozkvétá dané město – hojnost.

Kosmické síly, Matka Země…

Čelenky, které jste možná viděli ve videu, ty pak měli šamani na hlavě. Např. na meditaci hojnosti v Praze měl totiž don Sergio pomocníka, šamana jménem Renzo Wayra.

Pokud jde např. o bílý tácek s velkými minerály (ametystem apod.), ten si tam dali nabíjet účastníci meditace, podobně jako některé jiné předměty.

Co chtěl Don Sergio po Karlu Janečkovi

Po skončení meditace na hojnost Don Sergio vyzval svého přítele Karla Janečka, aby šel k mikrofonu. Měl promluvit o projektu, kterým se prý snaží pomáhat lidstvu a dále o Karlu Janekovi Don Sergio řekl, že má dobré srdce a speciálního ducha.

Pokud byste nevěděli, kdo je Karel Janeček, tak zmíním alespoň dva příznaky –  je to matematik a miliardář.

Karel Janeček mluví po meditaci hojnosti, kterou vedl andský šaman Don Sergio

U slova miliardář bych ráda udělala malou odbočku. Upozorňuji, že se netýká Karla Janečka. Už proto, že o něm skoro nic nevím, kromě toho, co si můžete v médiích a na webu zjistit i vy.

Miliardáři nějaký ten milion neřeší?

Možná vám proběhlo hlavou něco jako, co dělá miliardář na meditaci pro finanční hojnost. V poslední době jsem od hodně lidí slyšela názor, že když je někdo miliardář, tak peníze, nebo nějaký ten milion, neřeší. Jenže řeší.

A mnohdy řeší i mnohem menší částky. Proč by bohatí lidé řešili peníze? Protože to je to, co umí, to, co se většinou naučili. Naučili se využít každou příležitost jak peníze získat, a nebo jak peníze ušetřit.

Je logické, že bohatý člověk chce zůstat bohatý, nebo být ještě bohatší. Proč taky ne, když to je jejich dovednost. Jediné, co mohu doporučit, je zkusit se ptát, jakým způsobem peníze získali, jaký způsob se naučili. I na způsobu totiž záleží.

Tolik malá odbočka.

Projekt Karla Janečka

Teď se vrátím k tomu, o čem mluvil Karel Janeček.

Promluvil o svém projektu Prezident 21 (www.prezident21.cz), což je taková občanská hra. Měla by být určitým zrcadlem, resp. takovou předlohou pro volební systém.

Její princip by mohl být aplikovatelný i na jiné oblasti, tedy na jakékoli další volby či rozhodnutí. Zvláště v případě úspěchu, tedy když se volba prezidenta bude shodovat se skutečným výsledkem.

Osobně trochu pochybuji o shodě výsledku prezidentských voleb a probíhajícího hlasování v rámci Prezident 21:

  1. proto, že hodně lidí nechce dávat svoje údaje nějaké soukromé stránce
  2. proto, že hodně lidí o této aktivitě neví

Jaký je princip navrhovaného hlasovacího systému Karla Janečka?

Karel Janeček už před lety vymyslel nový volební systém, ve kterém by každý občan měl několik hlasů pro a zároveň 1 hlas proti.  U prezidenta teď konkrétně 3 kladné a 1 záporný hlas. Zatímco dnes má každý občan jen 1 kladný hlas.

Tímto navrhovaným systém (Demokracie 21) by se měla vyloučit situace, kdy vyhraje varianta, kterou sice hodně lidí chce, ale jiná značná část lidí ji zásadně odmítá.

(Pozn.: To ovšem neřeší manipulaci a nedostatečné, nebo zkreslené informace, které voliči ke svému rozhodnutí mohou mít. Proto je tak důležité, aby lidé pracovali na sobě a na svém poznání a vnímání reality. Jsme tvůrci a na každém z nás záleží.)

Abychom nemluvili jen o politice, Karel Janeček zmínil koncept Human 21 – člověk pro 21. století

Použil pojem globální singularita. Můžeme si ho nejspíš představit jako určitý výjimečný bod, ke kterému jako lidstvo spějeme a buď uspějeme (což má velikou pravděpodobnost) nebo dojde k něčemu nemilému a těžko vratnému. Dále k tomu Karel Janeček řekl, že každý by měl pomáhat lidstvu a snažit se o nalezení vzájemné podpory.

Jak o tom ostatně mluvil i Don Sergio.

Obracejme se vždy do svého srdce, protože tam najdeme správnou cestu.

Dani Frejková

Jsem šťastná, když můžu tvořit. Díky originálním technikám a skrze vlastní životní zkušenosti pomáhám lidem na cestě k sebepřijetí a k takovému životu, jaký si vysnili.

Jsem inspirátorka pro ty, kteří chtějí od života víc. 

Můj příběh si přečtěte zde >>

Jsou občas chvíle, kdy sami sebe nemáte rádi? Pak právě pro vás je transformační balíček pro sebepřijetí >>

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů