/>

Nacházení životní harmonie a radosti pomocí jednoduchých technik

Včerejšek byl fičák!!! Děkuji :-)

Aneb jak jsem začala psát na web

Trvalo mi asi rok, než jsem dozrála do stavu, kdy jsem věděla jistě, že se musím věnovat tématům tohohle webu. Že už mohu překonat strachy a uskutečnit to, co byly zatím jen představy.

Jak jsem psala ve svém prvním článku, mám různě v šuplících posepisované takové záblesky poznání. Dlouho jsem cítila, že se o ně jednou musím podělit, už proto, že mohou lidem zpřehlednit cestu.

V únoru 2016 přišlo na věc a já stála před rozhodnutím, kterými články začít a bylo to pro mě až příliš složité rozhodování. Tolik možností, tolik námětů a tak málo času;-) Proto jsem první článek Úvod do prvních krůčků k radostnějšímu životu napsala od nuly.

Po pár dnech jsem „náhodou“ na youtube narazila na jedno video o mléku, které mě hluboce zasáhlo. Nemohla jsem jinak, než o něm napsat druhý článek. Bylo to podruhé za 7 měsíců, co jsem prožila hluboký myšlenkový switch.

Je sója zdravá? Často ne!

Video jsem viděla odpoledne, pak později začala psát, nakonec překousla technické věci a během pár hodin byl článek na webu. Přístupný všem. Bylo to téma, o kterém jsem si myslela, že nenajde kladnou odezvu, nebo že nebude nikoho zajímat. Moje nitro mě ale nutilo ho přesto sdílet.

Za jediný den měl článek na Facebooku dalších 93 sdílení. A řadu komentářů od spousty fajn lidí. Ani se mi nesnilo, že je něco takového možné.

Když jsem si šla večer lehnout, tak mi došlo, že tenhle den byl fakt fičák!!!

Kromě té energie, která neustále proudila, také proto, co mi začalo docházet.

Je obTřpytící se mořská hladina budící duchovní zamyšlenírovská SVOBODA, když mohu své myšlenky během pár hodin sdílet se světem. Konečně se mohu podělit o své nitro a snad tak někomu pomoci!

Cítím obrovskou vděčnost a děkuji. Děkuji hlavně vám čtenářům. A sobě, že jsem si tohle konečně dovolila. Děkuji Vesmíru i těm, kteří mi pomáhají naučit se všechno technicky zrealizovat. Věřím, že mi Vaše laskavost pomůže se na mé cestě nezastavit.

S touhou pomáhat Vám nacházet

Dani

PS: I díky vám vznikla tato transformační meditace a e-book Hezčí život díky sebepřijetí >> 🙂

PS2: Chci Vám poděkovat audio a video nahrávkami >> a v neposlední řadě také e-booky zdarma:

Dani Frejková

Jsem šťastná, když můžu tvořit. Díky originálním technikám a skrze vlastní životní zkušenosti pomáhám lidem na cestě k sebepřijetí a k takovému životu, jaký si vysnili.

Jsem inspirátorka pro ty, kteří chtějí od života víc. 

Můj příběh si přečtěte zde >>

Jsou občas chvíle, kdy sami sebe nemáte rádi? Pak právě pro vás je transformační balíček pro sebepřijetí >>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů