Jak zaujmout muže? Nebojte se udělat NULTÝ KROK! Poznejte dostupné tajemství přitažlivosti :-)

Nultý krok jak zaujmout druhé

Základní tajemství jak zaujmout muže je velmi jednoduché. I mě to překvapilo. 🙂 Přesto funguje.

Tady je:

Stačí trocha nadšeného úsměvu a přirozené spontánnosti, a okamžitě ho zaujmete.

A to ať má jakýkoli „vkus“.

Kdy to fungovalo?

Když si vzpomenu na muže, kteří mi někdy začali nadbíhat, většinou si dokážu zpětně vybavit situaci, kdy jsem se na ně na začátku spontánně usmála, na situaci s nějakým přátelským signálem. Jenže tento signál jsem vyslala náhodou, bez úmyslu na někoho dělat dojem.

Netvrdím, že úsměv a přirozené nadšení je jediná možnost. Ale pokud se má zaujetí rozvinout, tak dříve či později musí přijít přátelský signál.

Nejen v partnerské lásce. Přátelským signálem může vlastně kdokoli získat kohokoli. Kolegy, známé, kamarády. Jednoduše máme rádi lidi, kteří se k nám chovají přátelsky.

Další krok – zaujetí a důvěra

Po přátelském signálu, který by měl způsobit, že si vás někdo všimne, se nejspíš začnete vzájemně poznávat. A je tu další krok. Souvisí s bariérami, které mezi sebe a druhé stavíme. Čím dříve je odstraníme a budeme druhým bez obav ukazovat, kdo jsme, tím dříve bude mít druhý člověk pocit, že nás zná.

Jakmile o druhém něco víme, začíná nás víc zajímat. Když někomu věnujete svoji důvěru tím, že se nebojíte mu o sobě něco prozradit, když jste otevření, posilujete jeho důvěru ve vás.

Jenže co praxe?

Mělo by to být jednoduché. Otázka ale zní, jak se chovat přátelsky a přirozeně, když se stydíme nebo podceňujeme.

Muž a žena - jak zaujmout muže

Podvědomé strachy nebo nepřijetí sebe sama, to vše nám brání se svobodně a sebevědomě projevit.

Bojíme se, i když víme, že muži většinou mají rádi ženy, které vědí, co chtějí. Opět to platí obecněji. Většina lidí si více váží osob, které vědí, co chtějí. A taky co nechtějí!

To neznamená, že máte být tvrdá, nebo silná za všech okolností. Dovolte si být sama sebou a zůstat ženou. Ukázat zranitelnost může být projevem vnitřní síly.

Povzbuzení vám dodá e-book Sebepřijetí na dosah, tak si ho stáhněte zdarma >>

Měl by mě milovat sám od sebe

Když už skoro přijmete, že jste dost dobrá, tak se může objevit pocit, že nechcete někoho uhnat. Chcete někoho, kdo vás bude milovat „sám od sebe“.

Jenže ono se to nevylučuje, protože i láska může vznikat postupně. A to nemluvím o tom, že „vkus“, tedy to, zda se nám někdo líbí nebo ne, se může během chvilky změnit.

Stačí třeba, aby nám náš neatraktivní kamarád něčím připomněl našeho oblíbeného herce, a od té chvíle nám připadá přitažlivý.

Zdaleka to není jen o vzhledu. Někdy najednou jakoby otevřeme oči a rozeznáme v druhém člověku kvality, které před tím nebyly vidět. A které ho dělají neodolatelným.

Přesto, když se o někoho snažíme, může se pocitově vynořit strach, jestli nás ten druhý miluje doopravdy, anebo se jen „nechal uhnat“.

U žen je to často tak, že bychom radši byly princeznou, do které se muž na první pohled zamiluje a bude o ni sám usilovat.

Audrey Hepburn jako princezna. Jak nezaujmout muže?

Svoje štěstí pak vůbec nebereme do vlastních rukou.

Můžeme se s takovým přístupem divit, že nám nadbíhají takoví, které nechceme? Jak z toho ven jsem psala v článku: Bojíte se krásných chlapů? Změňte to teď a navždy.

Takového muže získat nemůžu? Můžete!

Napadá vás někdy, že ten muž je příliš super a vy máte špeky, nebo vrásky, nebo cokoli jiného?

„On není moje liga. Nejsem dost krásná. Nejsem dost dokonalá.“

Elizabeth Taylor a Richard Burton liga je jen ve vaší hlavě

Mám pro vás dobrou zprávu. Liga je jenom ve vaší hlavě. Není ničím jiným než hloupým přesvědčením, často z časopisů a televize. Omylem jste možná tohle přesvědčení také přijala, ale teď ho můžete odhodit.

Inspirace u celebrit

Osobně se snažím vyhýbat zprávám a bulváru ještě víc. Přesto, když se přihlašuju do e-mailové schránky, občas něco zahlédnu.

Pokud máte Seznam (případně Atlas nebo třeba Centrum), často jsou tam tak negativní titulky, že je jednoznačně lepší přihlašovat se raději přes adresu, která se zobrazí po zadání špatného hesla (nebo stačí kliknout na názvy v této větě). Žádné zprávy se na té adrese už nezobrazují, a vy tak nemusíte svoji hlavu plnit kravinami a hrůzami.

Nicméně projednou by mohly být k užitku informace ze světa „celebrit“. 🙂

Vzpomeňme na ikonického krasavce Radoslava Brzobohatého. Byl to ve své době idol? Byl. Jeho manželka, Hana Gregorová, ale není klasický prototyp modelky z časopisu. A přesto měli spokojené manželství.

Nejsou to tedy naše fyzické parametry, co rozhoduje o našem partnerovi. Je to naše vnitřní a vnější vyzařování.

Zrovna Radoslav Brzobohatý měl nejspíše rád energické a silné ženy. Před paní Gregorovou byl ženatý s Jiřinou Bohdalovou.

Je to tedy vaše celkové vyzařování a celková osobnost, co rozhoduje. A taky vaše podvědomé přesvědčení o tom, kdo jste a koho můžete mít.

Možná se ve vás dlouho usazovala různá sebe-sabotující přesvědčení, ale váš život je teď a v tuto chvíli už jste to vy, kdo určuje svoji hodnotu a svoji budoucnost.

Mnohdy stačí si to připustit. ☀

(Můžete se inspirovat mimo jiné i pramenem sebejistoty v článku na téma Bojíte se krásných chlapů?)

PS: Pokud může článek někomu pomoci, prosím, sdílejte ho:

Dani Frejková

Jsem šťastná, když můžu tvořit. Díky originálním technikám a skrze vlastní životní zkušenosti pomáhám lidem na cestě k sebepřijetí a k takovému životu, jaký si vysnili.

Jsem inspirátorka pro ty, kteří chtějí od života víc. 

Můj příběh si přečtěte zde >>

Jsou občas chvíle, kdy sami sebe nemáte rádi? Pak právě pro vás je transformační balíček pro sebepřijetí >>

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů